Oferta > Etykiety samoprzylepne

Etykiety usuwalne - Specjalistyczne

Etykiety specjalistyczne (naklejki specjalne) to takie, które ze względu na warunki w jakich są przechowywane lub stosowane wymagają zastosowania specjalnego podłoża lub kleju.

Mogą to być etykiety odporne na temperaturę zarówno wysoką jak i niską, naklejki odporne na czynniki chemiczne czy długotrwałą ekspozycję na promieniowanie UV.
 

Etykiety specjalistyczne usuwalne i ultrausuwalne


Etykiety specjalistyczne to także etykiety usuwalne i ultrausuwalne (przeznaczone w szczególności do znakowania wyrobów ze szkła płaskiego np. szyb zespolonych). Etykiety usuwalne służące do czasowego oznaczania produktów są bardzo popularne, głównie ze względu na swoją praktyczność. Informacje na etykiecie łatwo się zmywają i nie pozostawiają śladu – dzięki temu można na nich umieszczać dowolne informacje.

Wśród naszych propozycji znajdują się także specjalistyczne etykiety do znakowania laserem, naklejki odporne na temperaturę, etykiety dwustronne (druk od strony kleju do 5 kolorów), czy etykiety do szkła.

Ponadto oferujemy także etykiety typu "window freeze" – naklejki na witryny sklepowe – etykiety bezkońcowe stosowane w celu przyciągnięcia uwagi konsumenta do okna wystawowego. Wszystkie etykiety usuwalne – samoprzylepne projektowane są przy użyciu najwyższej technologii druku. Dzięki temu możemy zaoferować świetną jakość w przystępnych cenach.

Zapraszamy do współpracy!

Materiał folia, papier
Zadruk pełny kolor
Format dowolny
Wykończenie lakier UV
Dodatkowe informacje podcięcia, perforacja

 

 
O firmie
Polityka jakości
Znaki graficzne firm zamieszczone na tej stronie są użyte wyłącznie w celach informacyjnych.