Oferta > Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne

W branży marketingowej etykiety samoprzylepne zyskują coraz większą popularność. Oryginalnie zaprojektowane przyciągają uwagę konsumentów, identyfikują produkt z daną marką, a w efekcie – wpływają na wzrost sprzedaży oferowanych produktów. Dobrze zaprojektowana etykieta powinna uatrakcyjnić wartość oferowanego produktu i wzbudzić chęć zakupu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości etykiety samoprzylepne, które mogą posłużyć nie tylko do znakowania towarów, przesyłek i paczek, ale też do przeprowadzek – jeśli chcemy oznaczyć wartościowe przedmioty przeznaczone do wysyłki. Mamy ogromne doświadczenie w branży. Nie projektujemy sztampowych etykiet - czyli takich, które nas samych nie przekonywałyby do zakupu. Proponujemy kolorowe, wykonane przy użyciu najnowszej technologii i różnych technik etykiety samoprzylepne. W produkcji stosujemy specjalistyczną taśmę termotransferową, która gwarantuje najwyższą jakość wydruku. Nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Surowce do produkcji etykiet dostarczają nam renomowani producenci m.in. UPM Raflatac, Avery Dennison, Ritrama, 3M czy Intercoat. Etykiety mogą mieć różny wymiar, grubość, oraz klej w zależności od zastosowania. Dla bardziej wymagających klientów na etykietach umieszczamy wstępny, kolorowy, nadruk w postaci logotypu, czy innych istotnych znaków graficznych. Posiadany park maszynowy pozwala na druk 6 kolorów + lakier w jednym przebiegu, z rozdzielczością do 153 lpi.

Możliwości techniczne etykiet:
  • gwarancja uzyskania wysokiej jakości druku
  • możliwość aplikacji etykiet przy dużych prędkościach
  • zachowanie walorów użytkowych na różnego typu podłożach
  • odpowiednio do zastosowania dobrany klej (standard, non-perm, do głębokiego mrożenia, ultrausuwalny)
  • dowolne wymiary etykiet,
  • dowolny sposób konfekcjonowania (rolki, arkusze, składanka dzielona w dowolnym miejscu) z traktorem lub bez,
  • możliwość personalizowanego sześciokolorowego zadruku oraz lakierowania UV,
  • druk po stronie kleju / druk na warstwie nośnej
  • dowolność pre-dzielenia etykiet mikro perforacją na części,
  • dowolność podcięć podłoża i nacięć powierzchni etykiety (przydatne wówczas gdy jedna etykieta wykorzystywana jest podczas kilku etapów procesu produkcji, podcięcia ułatwiają usuwanie całych lub części etykiet z przedmiotów)
O firmie
Polityka jakości
Znaki graficzne firm zamieszczone na tej stronie są użyte wyłącznie w celach informacyjnych.